Rohové sedací soupravy rozkládací

Vybírejte u nás ze široké nabídky rohové sedací soupravy rozkládací. Při výběru si vždy můžete zvolit variantu pravého nebo levého rohu. Jednotlivé typy rozkládání se liší svou konstrukcí a způsobem manipulace, proto jsou u každé rohové sedací soupravy ilustrační fotografie, které Vám přiblíží funkčnost výrobku.

Vybaveny úložným prostorem

Naše rohové sedačky rozkládací jsou vybaveny úložným prostorem buď ve formě víka nebo zásuvky, opět dle ilustrací u výrobku. Tzn., jestliže máte v domácnosti nedostatek úložného prostoru, určitě tuto vychytávku oceníte. Nejčastěji zde uložíte různé přikrývky, polštáře a další pomůcky pro spaní. Při výběru nezapomeňte na křesla nebo taburety, zobrazí se Vám jako související zboží u každého modelu. Křesla a taburety můžete sladit ve stejných barvách a designu s vybranou rohovou sedací soupravou rozkládací.

Skvělá volba pro občasné přespání

Chtějí u Vás přátelé přespat? Chcete si dopřát dokonalý odpočinek u televize? Naše rohové sedací soupravy rozkládací jsou tou správnou volbou. Když se rozhodnete u Vás ubytovat návštěvu a přemýšlíte, kde budou spát, není nic jednoduššího než se rozhodnout pro rohovou sedací soupravu rozkládací. Nyní už stačí vybrat ten správný tvar, rozměr a zvolit potah. Při výběru Vám rádi poradíme, proto nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 119 položek