Rohové sedací soupravy

Vybíráte rohové sedací soupravy ve tvaru "L" nebo do "U"? Využijte náš vyhledávací filtr, zvolte si jednoduše levý nebo pravý roh sedačky a vyberte ten správný rozměr. Sledujeme aktuální trendy a právě teď nabízíme rohové sedací soupravy v 120 různých variantách. Přijďte si je vyzkoušet na naši prodejnu do Loun, kde většinu vystavujeme. Víte, že nejoblíbenější jsou rohové sedací soupravy s rozkládáním i úložným prostorem? Nezapomínáme, že hlavní podíl na vzhledu má potahový materiál, proto látky pečlivě vybíráme a v naší nabídce se setkáte pouze kvalitou a dlouhou životností. Vyfocené vzorky potahů nemusí každému vyhovovat, pro naše zákazníky je zde služba "zaslání vzorníku potahů".

TIP: Křeslo nebo taburet jsou praktickým doplňkem každé rohové sedací soupravy. Podívejte se na doplňky k sedacím soupravám, které nabízíme. Pro milovníky přírodních materiálů je připravena samostatná kolekce kožené rohové sedací soupravy.

Jak vybrat rohovou sedací soupravu?

Při nákupu nové rohové sedací soupravy se často setkáte s pojmy "pravý roh" a "levý roh". Často dochází k nedorozumění mezi prodávajícím a kupujícím, protože není jasné z jakého pohledu levý a pravý roh popisujeme. Standardně se k určení používá pozice stojícího před sedačkou. V našem internetovém obchodě si u každé rohové sedací soupravy můžete zvolit "pravý roh" a "levý roh" ve Variantě produktu. Nově zařazujeme také universální rohové sedačky - navrženy tak, že si je můžete kdykoli sestavit vlevo či vpravo.

Výběr rohové sedací soupravy
Rohová sedací souprava - pravý roh Rohová sedací souprava - levý roh

Rohové sedací soupravy Praha

Naše prodejna vystavuje mnoho typů sedacích souprav a mezi naše zákazníky patří mimo jiné ti z Prahy. Pokud s bojíte vyšších nákladů za dopravu, můžete být bez obav. Objednanou rohovou sedačku do Prahy nebo jiného města v ČR dopravíme ZDARMA včeně vynášky do bytu.

Malé rohové sedací soupravy i pro spánek

Rohovou sedací soupravu, která má možnost rozložení úžasně využijete pro přenocování návštěvy nebo příbuzných. Rozložená plocha je velice prostorná a téměř Vám nahradí klasické letiště. Rozkládací mechanismus je jednoduché a ze sedací soupravy vytvoříte místo pro spánek během několika minut. Jistě to není vhodné pro každodenní spánek, ale pro příležitostné spaní je to skvělou volbou.

Zobrazit celý popis »

Rozsah:
-
Zobrazeno 199 položek