Klasické sedací soupravy

Hledáte klasický styl sezení do obývacího pokoje? Kolekce klasických sedacích souprav představuje eleganci a osvědčený styl. Dřevěné části jsou zhotoveny z pevné ohýbaného bukové dřeva s možností výběru barvy. Sedací soupravy jsou čalouněné do kvalitních potahů s možností kombinace jednobarevných a vzorovaných látek. Modelové řady nabízíme  v sestavách a na přání dodáme i jednotlivě křesla nebo pohovky. Klasické sedací soupravy vystavujeme na prodejně v Lounech

Výrazné slevy a jedinečný design

Patříte mezi milovníky klasiky a nenašli jste zalíbení v moderním stylu? Tak právě pro Vás je určená tato kategorii, ve které naleznete několik klasických sedacích souprav. Aby byl Váš nákup co nejvýhodnější, připravili jsme pro Vás výrazné slevy, které Vám ušetří peníze. Vybírat můžete ze zajímavých sestav, které se skládají z několika částí. Například pohovka a křeslo vyplní, ozdobí a udělá z Vašeho obývacího pokoje oblíbené místo pro celou rodinu. Designové kombinace se dřevem uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Široké využití

V téměř každé domácností plní sedací souprava úlohu místa pro odpočinek u televize nebo pro místo, kde trávíte volný čas s rodinou. Přespávají u Vás občas přátelé a Vy je potřebujete uložit ke spánku? Některé z nabízených typů lze rozložit na pohodlné lůžko, na kterém se přátelé pohodlně vyspí. Další výhodou klasické sedací soupravy  může být i úložný prostor, který zcela jistě využijete. Vybírat máte opravdu z čeho.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 64 položek