Rohové sedací soupravy nerozkládací

V našem obchodě naleznete také velký výběr rohových sedacích souprav nerozkládacích. Už z názvu plyne, že tyto soupravy nelze rozložit a tím pádem získat větší spací plochu. Nelze je využít jako klasické lůžko na spaní. Samozřejmě na občasné přespání čas od času se bude také hodit.

Různé varianty

Nabízí se samozřejmě opět varianta levého nebo pravého rohu. Tyto rohové sedací soupravy nerozkládací máme k dispozici v mnoha barevných variantách a velikostí. Pro každou ze souprav nabízíme širokou paletu barev a látek, z které si můžete zvolit tu pravou variantu pro Vaší finální představu. Výběr velikosti soupravy se samozřejmě odráží od interiéru, do kterého ji chcete začlenit a na počtu osob v domácnosti.

Moderní design a úložný prostor

Tyto rohové sedací soupravy nerozkládací nabízejí také možnost úložného prostoru, který buď automaticky mají nebo si ho můžete k dané soupravě doobjednat. Tyto parametry a možnosti jsou vždy u každé soupravy uvedeny. V našem obchodě Vám nabízíme klasické rohové sedací soupravy nerozkládací, ale také široké množství moderních kousků. S výběrem těchto souprav Vám rádi pomůžeme.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 67 položek