Lavice do předsíně

Máte malé děti nebo Vy sami se rádi obouváte v sedě? Pak by Vám určitě v chodbě neměla chybět lavice do předsíně, kterých v naší nabídce naleznete hned několik. Jedná se o doplněk, který je důležitou součástí tohoto často využívaného prostoru. Pokud máte laděný nábytek do moderního nebo venkovského stylu, určitě si u nás najdete tu pravou lavici do předsíně. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů, takže se nemusíte obávat krátké životnosti.

Klasické i kombinované lavice

Jste poměrně velká rodina, která má využitý každý kousek místa v baráčku nebo bytě? Pak určitě oceníte kombinované lavice do předsíně, které jsou doplněné o úložný prostor. Díky šuplíkům budete mít další odkládací prostor, kam schovat drobnosti, jako jsou například přezuvky pro návštěvy, tašky a nebo šátky, které nosí téměř každá žena. lavice do předsíně nemusí sloužit jen k sezení.

Pohodlné lavice s venkovským stylem

Do sortimentu jsme zařadili i lavice do předsíně, které mají čím dál tím více oblíbený venkovský styl. Jedná se o čalouněné modely, které mají praktickou výšku až 52 cm. Vybírat si můžete z různých tvarů nožiček a různých barev moření dřeva. Pohodlné sezení Vám zajistí stabilní konstrukce z masivního dřeva. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 5 položek

Lavice do předsíně LOTUS

12 913 Kč
11 880 Kč
-8%
8-10 týdnů