Jídelní stoly rozkládací

Zařizujete si jídelnu a jste početná rodina? Nebo očekáváte návštěvy příbuzných? Pak budete potřebovat prostorný jídelní stůl, u kterého může společně stolovat více osob. Nejlepším a nejideálnějším řešením jsou jídelní stoly rozkládací. Ten můžete využít při menším stolování s rodinou a pokud budete očekávat větší počet lidí stůl jednoduše rozložíte. Jídelní stoly rozkládací jsou v nabídce hned v několika různých provedeních. Vybírat můžete také z různých odstínů a druhů dřeva.

Moderní provedení rozkládacích stolů

Pokud máte moderně zařízený byt, pak budete chtít mít i moderně sladěnou jídelnu. V sortimentu Vás jistě zaujmou jídelní stoly rozkládací v moderním a stylovém designu. Takové jídelní stoly lze kombinovat s klasickými i moderními jídelními židlemi. Sedět u nich může společně až 6 hostů a užívat si skvělou zábavu a jídlo pohromadě.

Výhody rozkládácích stolů 

Jídelní stoly rozkládací nejlépe využijete při slavnostních příležitostech jako jsou Vánoce, různé oslavy a nebo výročí. Pokud si rádi užíváte posezení s rodinou a vždy si nevíte rady, kam všechny posadíte je nejlepším řešením rozkládací jídelní stůl. V nabídce můžete vybírat z moderního provedení, ze stolů z masivu nebo skleněné rozkládací stoly. Pokud si takový stůl pořídíte, pak Vám zbývá jen najít ty správné jídelní židle.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 15 položek