Věšáky do předsíně

Máte malou předsíň a nemůžete si dovolit obsáhlé sestavy, ale rádi byste měli využité každé místečko, kam si budete Vy sami nebo návštěva odložit kabáty a bundy? Ideálním řešením jsou právě věšáky do předsíně, které nezaberou mnoho místa a zároveň jsou velmi praktické. Na námi nabízené věšáky do předsíně pověsíte nejen bundy, ale můžete si na praktickou tyč uvázat šátky, které nosí snad každá žena. Jedná se o doplněk, který nesmí chybět v žádné předsíni.

Moderní i starší věšáky na zeď

Milujete starý vzhled, který se hodí nejen na chatu, ale i do domácnosti, která je laděná například do provensálského stylu? Pokud ano, tak právě Vy si u nás přijdete na své. Moderna je všude kolem nás, tak proč nepoužít trochu stylu, který nezapadá do super moderních trendů? Do sortimentu jsme zařadili například věšáky do předsíně, které jsou vyrobené z dubového materiálu, který je upravený jen decentně.

Věšáky přírodních barviček 

Sháníte panel s věšákem, který je vyrobený z divokého dubu? Potrpíte si na přírodní odstíny, který vytvoří útulný domov? U nás naleznete praktické typy, které jsou tvořeny tyčí na ramínky a háčky, které se skvěle hodí k dekoru. Celomasivní divoký dub má dokonalou kresbu, kterou může zdobit i prasklina a suk, který skvěle dokreslí přírodní dokonalost a přirozenost. Věšáky do předsíně můžete kombinovat s různým nábytkem ze sestav. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 7 položek