Křesla s elektrickým polohováním

Chcete si dopřát opravdu luxusní odpočinek a zážitek z relaxace? Pořiďte si křeslo s elektrickým polohováním. Zatímco Vy jen ležíte a relaxujete můžete si pomocí ovladače zvolit v jaké poloze budete chtít sledovat svůj oblíbený pořad nebo číst si knížku. Křeslo je ovládáno pomocí dvou elektromotorů, kdy jeden pohání opěrku zad a druhý nohou. Nastavit si tak můžete vše dle Vaší chuti a relaxovat.

Polohovací křeslo přesně pro Vaši postavu

Výhodou, kterou jistě každý z Vás ocení, je možnost výběru rozměru křesla přesně dle Vaší postavy. Křesla s elektrickým polohováním Vám při objednání dávají na výběr ze tří různých rozměrů výšky a hloubky sedáku. Přizpůsobit ho tak můžete dokonale Vaši postavě a užívat si ještě větší pohodlí než doposud.

Precizní zpracování látek

V nabídce jsou samozřejmě kožená i čalouněná křesla s elektrickým polohováním. Pokud Vám padlo do oka kožené křeslo, ale Vy si potrpíte spíše na látku, pro nás to není žádný problém. Kožená křesla dodáváme i v čalouněném provedení a vybírat můžete vždy z několika odstínů barev, tak abychom se zavděčili každému zákazníkovi. Polohovací a navíc elektrické křeslo to už je opravdový luxus. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 14 položek