Křesla s asistencí vstávání

Rádi byste pořídili křeslo s asistencí vstávání pro babičku nebo dědečka. Skvělý nápad, jelikož právě pro ně jsou tato křesla určena. Určitě není pravidlem, že tento druh zboží si kupují pouze senioři, jsou vhodná i pro lidí, kteří mají problémy se stáváním. Tato doplňková funkce je vhodná pro lidi, kteří váží do 130 kg. Tlačítkem nebo ovladačem se křeslo zvedne a naklopí tělo do požadované pozice. Křeslo s asistencí vstávání jsme vyrobené v Německu.

Doprava zdarma na křesla s asistencí vstávání

Vyberte si křeslo s asistencí vstávání a my vám ho doručíme zdarma. U nás si můžete vybrat z velkého zastoupení látek. Ať už tedy máte sladěný obývací pokoj do červené, fialové nebo dokonce zelené barvy, určitě si vyberete. I křeslo s asistencí vstávání může vypadat dobře s zapadat do moderního prostředí bydlení. U každého modelu naleznete možnost výběru, zda si přejete variantu s asistencí vstávání, elektrickým či manuálním polohováním.

 

Výběr z barevných potahů

U každého křesla s asistencí vstávání si můžete vybrat z různých barev a materiálů. Skutečnost se může decentně lišit se skutečností, a proto jsme pro vás připravili možnost, abyste si mohli objednat některé z výrobních materiálů. U každého produktu naleznete ceník, kde si spočítáte, kolik přesně bude stát vámi vybrané křeslo. Věříme, že oceníte naše možnosti, abyste si vybrali model přesně podle vašich představ.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 11 položek