Jídelní stoly z masivu

Jídelní stoly z masivu jsme rozšířili o novou kolekci. Nyní můžete vybírat stoly vyrobené z dubového, bukového nebo ořechového dřeva. Ke každému jídelními stolu z masivu doporučujeme nejvhodnější variantu jídelní židle ve stejném provedení. Stůl v přírodním provedení si u nás nyní můžete vybrat s rozkládáním i bez rozkládání a vybrané typy stolů z masivu nabízí možnost volby rozměru. Stoly působí krásně přírodním dojmem a díky dokonalé úpravě dřeva si je okamžitě oblíbíte. Hodí se do každého druhu bydlení, které rázem bude útulnější a více přírodní.

Více než desítka modelů na výběr

Jídelní stoly z masivu mají v naší nabídce celkem široké zastoupení. Díky širokému sortimentu můžeme vnuknout inspiraci různým klientům. U stolů z masivu je velkou výhodou to, že si můžete vybrat z několika druhů dřeva. Každé má jiný odstín a celkově nevypadá hezky, když máte každý kus nábytku z jiného. Proto je tento výběr důležitý i pří výběru jídelního stolu. U některých modelů můžete využít také dopravy zdarma, kterou Vám nabízíme.

Různé provdení jídelních stolů z masivu

Dle toho jaké máte možnosti ve svém bydlení si také vybíráte jídelní stůl. Jídelní stoly z masivu jsou v nabídce v různých tvarech. Každému se hodí něco jiného a proto můžete vybírat ze čtvercových, obdélníkových i kulatých stolů. Pokud si s výběrem nevíte rady, navštivte naši kamennou prodejnu, kde jsou některé modely vystaveny a Vy si je tak můžete nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet.

 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 27 položek