Vitríny

Vitríny si už dávno lidé nespojují s tím, že je měly prarodiče nebo rodiče. Tento druh nábytku se postupem času stával opět velmi žádaný a vyhledávaný, a proto jich v naší nabídce naleznete více než dost. Jedná se o krásné kousky, které jsou ozdobou moderního interiéru. U nás si vyberete z prosklených vitrín, které jsou zlevněné a na některé z nich je dokonce i doprava zdarma. Vybírat můžete z různých rozměrů a barevných variant.

Prosklené vitríny - různě velké

V naší nabídce naleznete vitríny, které mají určitou část prosklenou. Do těchto prostorů můžete vystavit například skleničky, ozdobné misky a nebo taky knížky, které máte rádi. Vitríny jsou doplněné o šuplíky, které mají ozdobné úchytky. Některé typy jsou doplněné o osvětlení, které zvýrazní předměty, které umístíte dovnitř. U nás si můžete vybírat z různých dekorů a variant.

Praktické tiché domykání

Jelikož mají některé vitríny šuplíky a skříňky, jsou vybavené tichým domykáním. Nemusíte se tedy obývat toho, že při zavírání dvířka hlasitě bouchnou o korpus. Díky kovovým úchytům je zavírání a otvírání snadné a rychlé. Některé modely jsou dodávané už smontované. Tuto informaci naleznete u každého typu v popisku. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 37 položek