Zvýšené postele pro seniory

S přibývajícím věkem je vstávání a uléhání do postele čím dál tím těžší. V nabídce jsme proto vytvořili speciální kategorii, která nabízí pohodlné postele pro seniory. Nejsou určeny jen striktně pro seniory a využívat je může každý. Pro ně jsou výhodné tím, že jsou vyšší a uléhání a vstávání je pro starší lidi jednodušší, pohodlnější a není tolik namáhavé. Výška postele tak může být i metr nad zemí.

Postele pro seniory komplet

Při koupi postele se můžete setkat s tím, že musíte každou část kupovat zvlášť. Některé postele pro seniory se prodávají komplet se vším. Za jednu cenu tak budete mít rám, polohovací rošt pro co největší pohodlí a kvalitní matraci s paměťovou pěnou. K některým je ještě jako doplněk stylová deka, u které si můžete vybrat z široké škály vzorů, které budou skvěle ladit s okolním interiérem.

Postele s úložným prostorem

Další výhodou, kterou postele pro seniory nabízí je úložný prostor. Díky tomu, že jsou postele tak vysoké Vám poskytnou velké množství prostoru pro uschování nejrůznějších věcí, které zrovna nepotřebujete nebo nepoužíváte. Hodí se i na uschování sezónního oblečení nebo ložního prádla.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 32 položek