Židle do pracovny

Základním kusem nábytku každé pracovny nebo kanceláře je prostorný stůl a hlavně pohodlná židle. Pokud trávíte ve svém zaměstnání i několik hodin denně je důležité mít pohodlné místo k sezení. My máme právě teď v naší nabídce židle do pracovny, které se postarají o Váš komfort a pohodlí během toho co Vy budete pracovat. Moderní kancelářské židle jsou na otočné, na kolečkách a s vysokým opěradlem pro perfektní podporu zad. Pohodlí Vám zajistí také opěrky a polohovací opěrák a nastavení výšky židle.

Židle do pracovny z různých materiálů

Abychom se zavděčili každému přidali jsme do našeho sortimentu židle do pracovny z látky i praktické ekokůže. Vy si tak můžete vybrat variantu, která Vám více vyhovuje. Látkové židle mají sedátko i opěrák z kvalitní látky nebo síťky, která se u některých modelů objevuje. Křesla z ekokůže nebo imitace kůže jsou praktická na údržbu. Stačí je pouze otřít vlhčeným hadříkem a pro někoho mohou působit luxusnějším dojmem.

Komfort pro náročné uživatele

Pokud si chcete při práci dopřát opravdový komfort a rádi si za něj i připlatíte, pak jsou pro Vás jako stvořené židle do pracovny ve sportovním provedením. Jedná se o sportovní kancelářská křesla, která mají vysoká opěradla až na hlavu a komfortně tvarovaný sedák i opěrák. Křesla působí velmi moderně a jistě se budou ve Vaší pracovně i kanceláře skvěle vyjímat.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 0 položek