Toaletky do předsíně

Sháníte toaletku do předsíně, na kterou si budete moci odložit věci, které chcete mít před odchodem z domova na očích, abyste na některou z nich nezapomněli? Přesně na takové účely slouží právě toaletky do předsíně. Do naší nabídky jsme zařadili hned několik druhů, které mají moderní, ale i venkovský starý design. Jedná se o stolky, které mají dostatečně velkou odkládací plochu. Dále je tvoří například zásuvky, do kterých uschováte méně potřebné předměty.

Toaletka pro milovníky provensálského stylu

Oslovil Vás venkovský styl v nádechu do provensálského designu a rádi byste doplnili do předsíně nějaký praktický nábytek? Přesně takové jsou toaletky do předsíně. V naší nabídce naleznete druh, který je vyrobený ze dřeva a má klasickou bílou úpravu, která má venkovské prvky. Nabízí nejen jedinečné provedení, ale také praktičnost, kterou určitě oceníte. Díky speciální výrobní metodě je docíleno starobního elegantního vzhledu, který se hodí jak na chatu, tak i do Vašeho bydlení.

Konzolové stolky nejen jako toaletky do předsíně

Naše toaletky do předsíně mají několik možností použití. Pokud sháníte designový pracovní stůl se zásuvkami, určitě Vás zaujmou konzolové stolky. Dále máme také něco pro dámy. Vždy jste snila o místě, kde se budete zkrášlovat? Přesně pro Vás máme model, který má zabudované zrcátko, které připravíte jedním tahem. Díky výklopné části se stolek stává praktickým. Zboží je vyrobené kvalitních materiálů. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek