Stylové pohovky

Zařizujete si dům nebo byt a nepotřebujete velkou a prostou sedací soupravu, ale sníte spíše o menší pohovce? Najít inspiraci můžete v nové kategorii stylové pohovky. Pohovky jsou zdobeny polštářky a vybírat si můžete i různých provedení. Pro příznivce venkovského nebo provensálského stylu tu čekají stylové pohovky hned v několika barvách, které si můžete při výběru vybrat z našeho vzorníku.

Pohodlí a prostor

Ačkoliv to tak nevypadá i pohovka Vám dopřeje pohodlí a dostatek prostoru při sledování televize nebo odpočinku. Opěrová část i skládá z příjemných velkých měkkých polštářů a Vy si tak můžete užívat dokonalé pohodlí. Některé modely jsou ze dvou různých potahových látek, které si můžete dle své fantazie kombinovat. Stylové pohovky si oblíbí mladší i starší generace.

Různé doplňky k dokoupení

Stylové pohovky z naší nabídky můžete rozšířit o další kousky, které Vám vytvoří ve Vašem obývacím pokoji celek. V nabídce k nim naleznete křesla, taburety a kombinovat je můžete s venkovským nebo provensálským nábytkem, který máme v naší nabídce. Stylové pohovky můžete využít i do zasedacích místností nebo kanceláří. Vypadají velice elegantně a moderně.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 36 položek