Stylová předsíň

Předsíň je první místnost, kam vejdete po příchodu do Vašeho domu nebo bytu, a proto je důležité, abyste zde měli dostatek odkládacího a úložného prostoru. Stylové předsíně plní nejen tyto funkce účinnosti, ale má velmi uspokojivé výsledky, co se týče designu. Každá předsíň musí obsahovat botník, věšák, odkládací plochu a skříň, do které uschováte i několik bund. Dobře řešené jsou i naše stylové předsíně, které naleznete v naší nabídce. U nás máte na výběr z klasického i moderního designu.

Klasický stylový nábytek do předsíně nikdy nebude out

Už Vám z některých důvodů nevyhovuje nábytek v předsíni a rádi byste pořídili nový, který bude moderní i za několik let? U nás si určitě vyberete. Do naší nabídky jsme zařadili například stylovou předsíň Orfeus, která je v rustikálním stylu. Tento styl na Vás dýchne elegantností. Jedná se o velmi kvalitní materiály, ze kterých si u nás můžete vybírat. Jsou doplněny o řezbářské prvky, které jsou propracované do posledních detailů. Stylovou předsíní nic nezkazíte a můžete si být jistí, že bude plnit svoji funkci na jedničku.

Dostatek prostoru na odkládání kabátů a bund

Tvoří Vaši rodinu více členů a potřebujete dostatek odkládacího prostoru na bundy? Určitě to znáte, přijde k Vám návštěva a nemají si kam odložit bundy. Pokud se rozhodnete pro stylovou předsíň, určitě se s tímto problémem už nesetkáte. Sestavy se skládají z desek, které mají dostatek háčků na odložení bund nebo kabátů. Pokud tyto háčky nestačí, využijete prostorné skříně, která je součástí.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 8 položek

Botník do předsíně LOTUS

16 203 Kč
14 907 Kč
-8%
8-10 týdnů

Lavice do předsíně LOTUS

12 913 Kč
11 880 Kč
-8%
8-10 týdnů

Skříň do předsíně levá LOTUS

20 875 Kč
19 205 Kč
-8%
8-10 týdnů

Věšák do předsíně LOTUS

7 880 Kč
7 250 Kč
-8%
8-10 týdnů

Věšák do předsíně LOTUS

7 715 Kč
7 098 Kč
-8%
8-10 týdnů