Stylová jídelna

Zařizujete si jídelnu nebo jídelní kout a chcete, aby tato část Vašeho domova vypadala hezky a byla prakticky řešená? U nás nakoupíte klasické, ale i moderní stylové jídelny, které se skládají z několika částí. Většina typů se skládá z baru, vitríny, komody a stolu s židlemi nebo bez. Z čeho se sestava skládá naleznete vždy v popisku, který Vás informuje o tom, co cena zahrnuje. Stylová jídelna by měla být elegantní a sofistikovaná. Chcete do jídelny zařadit i televizi? V naší nabídce naleznete sestavy, které obsahují i rohový nebo rovný stolek pod televizi.

Velké vitríny pro velké věci

Máte po své babičce nebo dokonce prababičce nádobí, které využíváte opravdu zřídka a chcete ho mít stále na očích? Takové nádobí má své místo právě ve vitrínách, které naše stylové jídelny obsahují. Do tohoto kusu nábytku si můžete vystavit nejen nádobí, které ho si vážíte, ale do spodních šuplíků máte možnost uschovat jiné věci, které do jídelny patří. Každá vitrína má jiný design a ladí ke každému kusu vybavení stylové jídelny.

Stylové jídelny pro velkou i menší rodinu

Většinu rodin tvoří čtyři členové, ale co když patříte mezi velkou rodinu a nebo máte často návštěvy a sejde se Vás u stolu více? Určitě se koukejte po sestavách, které mají větší stůl. U nás si vyberete, ať už Vám stačí malý stůl a nebo větší. Stylová jídelna bude skvělým místem, kde si vychutnáte každé jídlo. Dopřejte si luxus a dokonalý design nábytku do jídelny.  

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 5 položek