Studentské pokoje

Už Vaše dítě odrostlo a chcete pro něj vybavený pokojíček, který už je jako pro dospělého? Inspirujte se v kategorii studentské pokoje. Tam naleznete sladěné a již sestavené pokojíky, které už odpovídají školákům a obsahují také pro ně potřebný nábytek jako je třeba prostorný psací stůl na plnění domácích úkolů. Děti mají rádi barvičky a proto jsou i studentské pokoje sladěné do příjemných barev. Figuruje vždy barva bílá v kombinaci s nějakým pestrým odstínem.

Studentské pokoje pro kluky

Pokud máte doma kluka a chcete pro něj studentský pokoj, kde bude mít své soukromí a vše na jednom místě, pak budete naší nabídkou nadšeni. Tam jsou sestavené pokojíky přímo pro kluky. Sladěny jsou do modrých nebo zelených barev, které jsou pro chlapce typické. Klučičí pokoje se skládají z postele, šatní skříně, psacího stolu a dalších skříněk. Působí dospěle a pro školáka jsou jako stvořené.

Navštivte nás na prodejně

Neumíte si sestavený pokojík představit? Chcete si prohlédnout z jakého nábytku se pokojík skládá? Navštivte nás v naší prodejně, kde jsou studentské pokoje vystavené a Vy si je tak můžete v klidu prohlédnout a přesně si vybrat.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 1 položek