Skříně do předsíně

Chodba a předsíň jsou důležitou místností v každém bytě i domě, a proto je důležité, abyste měli dostatek odkládacího místa. Rozhodli jste se pro nákup nových skříní do předsíně, jelikož se Vaše rodina stále rozrůstá o nové členy, kteří si už nemají kam odložit, když přijdou na návštěvu? Máme pro Vás skříně do předsíně, které splňují praktické funkce, ale i designové představy náročných zákazníků. Skříň se zrcadlem prostě nesmí chybět v žádné chodbě.

Dubová skříň se zrcadlem

Milujete přírodní vzory a chcete mít do nich sladěný i domov? Skříně do předsíně musí mít prostě každý. Do naší nabídky jsme zařadili druhy, které jsou doplněné o zrcadlo, které je připevněné na dveřích skříně. Pro každou ženu je důležité, aby opouštěla svůj domov upravená a právě k tomu bude nápomocné zrcadlo na skříni do předsíně. Věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Praktický věšák nesmí chybět

Jelikož se bundy, kabáty nebo mikiny nosí po celý rok, určitě je dobré, abyste si měli kam odložit po příchodu domů. K pověšení bund nebo položení kabelky poslouží právě skříně do předsíně. V naší nabídce naleznete praktický panel s věšákem, policemi a tyčí na ramínka. Tento kus nábytku můžete libovolně umístit a kombinovat. Udělejte z Vaší předsíně praktickou místnost. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
5 760 Kč
Naše cena:
5 190 Kč
Dřevěná truhla je vyrobena z borovicového masivu v barevném provedení…
2.
Běžná cena:
21 320 Kč
Naše cena:
17 490 Kč
Skříň se dvěmi zásuvkami - levá z kolekce provensálského nábytku do…
Cena
-
Zobrazeno 2 položek
Řadit dle

Truhla do předsíně ROGER borovice masiv/barva dub medový

(5 760 Kč)
5 190 Kč
      
Novinka
Dřevěná truhla je vyrobena z borovicového masivu v barevném provedení medového dubu s olejovanou povrchovou úpravou. Truhla…

Skříň do předsíně levá LOTUS

(21 320 Kč)
17 490 Kč
Skříň se dvěmi zásuvkami - levá z kolekce provensálského nábytku do předsíně LOTUS, který má jedinečný charakter s prvky…