Skříně do předsíně

Chodba a předsíň jsou důležitou místností v každém bytě i domě, a proto je důležité, abyste měli dostatek odkládacího místa. Rozhodli jste se pro nákup nových skříní do předsíně, jelikož se Vaše rodina stále rozrůstá o nové členy, kteří si už nemají kam odložit, když přijdou na návštěvu? Máme pro Vás skříně do předsíně, které splňují praktické funkce, ale i designové představy náročných zákazníků. Skříň se zrcadlem prostě nesmí chybět v žádné chodbě.

Dubová skříň se zrcadlem

Milujete přírodní vzory a chcete mít do nich sladěný i domov? Skříně do předsíně musí mít prostě každý. Do naší nabídky jsme zařadili druhy, které jsou doplněné o zrcadlo, které je připevněné na dveřích skříně. Pro každou ženu je důležité, aby opouštěla svůj domov upravená a právě k tomu bude nápomocné zrcadlo na skříni do předsíně. Věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Praktický věšák nesmí chybět

Jelikož se bundy, kabáty nebo mikiny nosí po celý rok, určitě je dobré, abyste si měli kam odložit po příchodu domů. K pověšení bund nebo položení kabelky poslouží právě skříně do předsíně. V naší nabídce naleznete praktický panel s věšákem, policemi a tyčí na ramínka. Tento kus nábytku můžete libovolně umístit a kombinovat. Udělejte z Vaší předsíně praktickou místnost. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
20 820 Kč
Naše cena:
17 090 Kč
Jednočílná šatní skříň se zásuvkami vhodná do předsíně. Uvnitř skříně se…
2.
Běžná cena:
21 320 Kč
Naše cena:
17 490 Kč
Skříň se dvěmi zásuvkami - levá z kolekce provensálského nábytku do…
Řadit dle

Šatní skříň do předsíně ve venkovském stylu GOMERA T83

(20 820 Kč)
17 090 Kč
Novinka
Jednočílná šatní skříň se zásuvkami vhodná do předsíně. Uvnitř skříně se nachází 2 police a v horní části je umístěna šatní…

Skříň do předsíně levá LOTUS

(21 320 Kč)
17 490 Kč
Novinka
Skříň se dvěmi zásuvkami - levá z kolekce provensálského nábytku do předsíně LOTUS, který má jedinečný charakter s prvky…