Skříně do předsíně

Chodba a předsíň jsou důležitou místností v každém bytě i domě, a proto je důležité, abyste měli dostatek odkládacího místa. Rozhodli jste se pro nákup nových skříní do předsíně, jelikož se Vaše rodina stále rozrůstá o nové členy, kteří si už nemají kam odložit, když přijdou na návštěvu? Máme pro Vás skříně do předsíně, které splňují praktické funkce, ale i designové představy náročných zákazníků. Skříň se zrcadlem prostě nesmí chybět v žádné chodbě.

Dubová skříň se zrcadlem

Milujete přírodní vzory a chcete mít do nich sladěný i domov? Skříně do předsíně musí mít prostě každý. Do naší nabídky jsme zařadili druhy, které jsou doplněné o zrcadlo, které je připevněné na dveřích skříně. Pro každou ženu je důležité, aby opouštěla svůj domov upravená a právě k tomu bude nápomocné zrcadlo na skříni do předsíně. Věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Praktický věšák nesmí chybět

Jelikož se bundy, kabáty nebo mikiny nosí po celý rok, určitě je dobré, abyste si měli kam odložit po příchodu domů. K pověšení bund nebo položení kabelky poslouží právě skříně do předsíně. V naší nabídce naleznete praktický panel s věšákem, policemi a tyčí na ramínka. Tento kus nábytku můžete libovolně umístit a kombinovat. Udělejte z Vaší předsíně praktickou místnost. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 2 položek

Skříň do předsíně levá LOTUS

20 875 Kč
19 205 Kč
-8%
8-10 týdnů