made in germany
-34%
Běžná cena:
103 880 Kč
Ušetříte:
35 319 Kč
Naše cena:
68 561
Sleva: 
-34%
Termín dodání: 5-6 týdnů
Zobrazit kompletní ceník

Šatní skříň s posuvnými dveřmi a osvětlením TOLEDO dub/sklo Magnólie

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi a LED osvětlením z německé kolekce nábytku TOLEDO v barevném provedení dubu. Nábytek je vyroben z masivu - dveře skříně v kombinaci s korpusy zhotovenými z kvalitní přírodní dýhy. Celý design je doplněn krémovým dekorem Magnólie ve formě skla, který vyzdvihuje eleganci a dává nábytku jedinečné kouzlo.

Skříň nabízí dostatek úložného prostoru. Vnitřní uspořádání: dvě police v horní části v celé šířce skříně a pod nimi vždy šatní tyč. Objednat si ji u nás můžete hned v několika velikostech a provedení, podrobnější informace najdete v přiloženém ceníku ke stažení.

Zobrazit všechny varianty v eshopu: TOLEDO

Sestava za uvedenou cenu se skládá z:

  • šatní skříň s posuvnými dveřmi typ 490, rozměr 330/217/67 cm
  • 1ks paspartový rám skříně s osvětlením - 8 světel typ 952

Ložnice s masivem

Masivní ložnice či částečné ložnice z masivu jsou složeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a dřeva dováženého až z Kanady. Uspokojí nejnáročnějšího zákazníka a překvapí svou kvalitou zpracování a zaměřením na detail. Navštivte naši prodejnu, kde si můžete ložnice z masivu prohlédnout.

Ložnicový a skříňový nábytek je určen zákazníkům, kteří kromě špičkového designu hledají i dokonalé zpracování a vysokou kvalitu. Základní typové řady disponují obrovským výběrem variabilních možností a jednotlivých komponent, prostě není možné si nevybrat.

Příslušenství pro škříně

Standardně jsou skříně vybaveny dvěma pevnými policemi se zaoblenými hranami a závěsnou kolejnicí, k dispozici je ale kompletní doplňkový sortiment - regály, police, vnitřní i venkovní osvětlení, botníky, zásuvky, koše, držáky na kravaty a kalhoty, výsuvné boxy, zrcadla nebo třeba samozavírací mechanismy. Uvedené doplňky jsou součástí ceníku.

Šířka 330
Výška 217
Hloubka 67
Typ dveří Posuvné
Barevné provedení Dub
Materiál Masiv a přírodní dýha

Načítání obsahu...
Název Velikost
TOLEDO ceník 7031213 kb (pdf)
Prodejna Louny
Kosik