made in germany
-34%
Běžná cena:
58 910 Kč
Ušetříte:
20 029 Kč
Naše cena:
38 881
Sleva: 
-34%
Termín dodání: 5-6 týdnů
Zobrazit kompletní ceník

Šatní skříň se zrcadlem z masivu AMMERSEE bříza

Pětidvéřová šatní skříň se zrcadlem včetně LED osvětlení z německé produkce AMMERSEE v barevném provedení břízy. Nábytek je vyroben z masivu - přední části a horní desky v kombinaci s korpusy zhotovenými z přírodní dýhy. Celý design je doplněn vrásněnou aplikací v barvě olše.

Skříň nabízí dostatek úložného prostoru, objednat si ji u nás můžete hned v několika velikostech a provedení, podrobnější informace včetně kompletní nabídky prvků naleznete v přiloženém ceníku ke stažení. 

Zobrazit všechny varianty v eshopu: AMMERSEE

 

Sestava za uvedenou cenu se skládá z:

  • 1ks šatní skříň 5-dvéřová TYP 521 250/216/58 cm
  • 1ks rampa s LED osvětlením ke skříňi TYP 940 250/3,5/12,5 cm

 

Ložnice s masivem

Masivní ložnice či částečné ložnice z masivu jsou složeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a dřeva dováženého až z Kanady. Uspokojí nejnáročnějšího zákazníka a překvapí svou kvalitou zpracování a zaměřením na detail. Navštivte naši prodejnu, kde si můžete ložnice z masivu prohlédnout.

Ložnicový a skříňový nábytek je určen zákazníkům, kteří kromě špičkového designu hledají i dokonalé zpracování a vysokou kvalitu. Základní typové řady disponují obrovským výběrem variabilních možností a jednotlivých komponent, prostě není možné si nevybrat.

Příslušenství pro škříně

Standardně jsou skříně vybaveny dvěma pevnými policemi se zaoblenými hranami a závěsnou kolejnicí, k dispozici je ale kompletní doplňkový sortiment - regály, police, vnitřní i venkovní osvětlení, botníky, zásuvky, koše, držáky na kravaty a kalhoty, výsuvné boxy, zrcadla nebo třeba samozavírací mechanismy. Uvedené doplňky jsou součástí ceníku.

Šířka 250
Výška 216
Hloubka 58
Počet dveří 5
Typ dveří Křídlové
Barevné provedení Bříza
Materiál Bříza masiv/dýha

Načítání obsahu...
Název Velikost
Typový plán AMMERSEE 2290152 kb (pdf)
Dubové konferenční stolky
Kosik