Psací stoly z masivu

Sháníte psací nebo pracovní stůl, který je vyrobený z masivního materiálu? Chcete bytelný a kvalitní typ, který se bude hodit do moderně nebo venkovsky laděného domu nebo bytu? Přesně takové jsou psací stoly z masivu, kterých u nás naleznete několik. Většina stolů má i praktické šuplíky, které jsou prostorné a uložíte do nich potřebné dokumenty, které potřebujete mít vždy po ruce. Psací stoly z masivu jsou určené pro milovníky přírodních materiálů.

Dubový masiv je na stoly TOP

Psací stoly z masivu jsou vhodné do pracovny a domácí kanceláře z dubového dřeva. Většina modelů má povrchovou úpravu olejem a voskem. K těmto druhům stolů můžete dokoupit i přídavné kontejnery, se kterými můžete libovolně hýbat a přemísťovat je. Psací stoly z masivu vynikají svou dlouhou životností.

Dřevěné psací stoly s kovovou konstrukcí

Pokud hledáte psací stoly z masivu, které jsou něčím odlišné, určitě Vás zaujme model, který má kovové nohy. Tento druh působí v místnosti vzdušně a vkusně. Nohy jsou z kovové konstrukce, která je z leštěné oceli. Masivní materiály se hodí do každé pracovny nebo studentského pokoje.  

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 2 položek