Psací stoly

Psací stoly by neměly chybět v žádné pracovně a také v pokoji každého studenta. Do naší nabídky jsme zařadili typy, které jsou vhodné pro dospělé, ale i dospívající děti. Náš sortiment je bohatý na klasické, nevšední a luxusní psací stoly, které jsou v kombinaci s praktickými šuplíky. Vybírat můžete z přírodních materiálů, které mají různý dekor. Je tedy jen na Vás, pro jaký se rozhodnete. Připravili jsme výrazné slevy, které Vám ušetří mnohdy dost peněz.

Zásuvkové kontejnery ke psacímu stolu

Neustále potřebujete okolo sebe při práci více a více místa? Už nemáte kam dávat potřebné dokumenty? Určitě oceníte nabídku kontejnerů, které z Vašeho psacího stolu vytvoří prostornější místo na práci. Pro snadnou manipulaci jsou vybavené kolečky, díky kterým s kontejnerem můžete libovolně a snadno manipulovat a přemísťovat. Na výběr máte z oblíbeného bílého dekoru a nebo z dubového masivu.

Psací stoly ve vysokém lesku

Pokud si potrpíte na moderní design, určitě Vás zaujmou psací stoly, které mají lesklou povrchovou úpravu. Tento druh stolů je čím dál tím více oblíbený, a to díky univerzalnímu vzhledu, který se hodí do každé moderně vybavené pracovny a nebo studentského pokoje. Můžete si zvolit pracovní desku v barvě stolu a nebo luxusnější skleněnou plochu. 

Zobrazit celý popis »

Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek