Provensálský nábytek

Hledáte inspiraci v provensálském stylu bydlení? Provensálský nábytek v romantickém stylu francouzského venkova Vás okouzlí na první pohled. Kolekci představuje dřevěný nábytek z masivního dřeva borovice nebo akátu a jednotlivé modelové řady se liší nejen vzhledem, ale i způsobem zpracování. Pro milovníky starobylého venkovského nábytku je provensálský styl bydlení zajímavou alternativou. 

S provensálským nábytkem jako v jiném světě!

Provensálský nábytek můžete zakoupit jako sestavu dle vlastního výběru nebo samostatně například komodu, stůl a židle nebo vitríny či TV stolek. Vneste do Vašeho bydlení nádech přímořských států, venkovského stylu a šarmu a hlavně originality. S provensálským nábytkem si budete rázem připadat jako v jiné zemi. Zkombinujte elegantní styl se venkovskými detaily a vraťte se myšlenkami zpátky v čase. Nábytek je ošetřeny ekologickým lakem, který nábytek chrání a zároveň klade důraz na zachování přírodní krásy dřeva. Nic nedodá Vašemu domova tak neopakovatelnou atmosféru jako provensálský nábytek.

Atmosféra slunné Francie!

Jedinečnou atmosféru jako je právě ve slunné Francii můžete mít klidně i u Vás doma a dosáhnete toho díky provensálskému nábytku. Nyní můžete přenést lehkost a jedinečnost tohoto stylu do Vašeho domu. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, obraťte se klidně na nás, my Vám rádi a ochotně se vším poradíme.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 31 položek