Předsíňové sestavy

Předsíňově sestavy představují hned několik kousků nábytku, které využijete ve své předsíni. Většina modelů je složena z věšáku, botníku a skříňky navíc, kam můžete uschovat další oblečení nebo cokoliv jiného. Předsíňové sestavy se hodí do většího i menšího prostoru. Pokud máte menší předsíň, nezoufejte i do také se nábytek v našem soritmentu najde. Sestavy mohou mít různý počet jednotlivých kusů a také různé zpracování.

Klady předsíňových sestav

Mezi velice oblíbené patří především moderní předsíňové sestavy, kde figuruje hlavně bíločerné zpracování. Pro Váš zájem jsme je i my zařadili do naší nabídky. Takové předsíňové sestavy se pyšní moderními jednoduchými liniemi či lesklým provedením. Některé sestavy jsou variabilní a využijete je tak nejen v předsíni, ale také v obývacím pokoji.

Pořiďte si sestavu v masivním designu

Pokud si potrpíte spíše na přírodní provedení a máte raději dekor dřeva, pak jsou v nabídce předsíňové sestavy třeba z dubového dřeva. Ty působí masivním dojmem a kvalitním zpracováním. V nabídce je hned několik variant, které nabízí velký úložný prostor. Sestava vždy obsahuje skříň, věšák nebo botník. Pokud budete chtít sestavu ještě více obohatit jsou v naší nabídce třeba zrcadla, která ocení především ženy.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 8 položek