Polohovací křesla televizní

Po náročném dni v práci nebo ve škole, si chce každý z nás dopřát odpočinek například u televize. Skvělým řešením je, pořídit si polohovací křeslo televizní, na které si budete užívat nejen příjemný, ale i zdravý relax. Do naší nabídky jsme zahrnuli různé typy křesel, od klasických až po moderní, které jsou vybavené například i polohováním nohou a zádové opěrky. Polohovací křeslo televizní vám zajistí pohodlný a komfortní odpočinek a věříme, že v něm mnohdy i lidé usnou, a to díky jeho opravdu luxusním vlastnostem.

Manuální či elektrické polohování křesla?

Máte v obývacím pokoji dostatek místa a rádi byste sáhli po opravdovém luxusu? Komu by se nelíbilo polohovací křeslo televizní, u kterého si nastavíte zádovou opěrku nebo si dokonce budete moci přizpůsobit opěrku na nohy. V naší nabídce nenaleznete obyčejná polohovací křesla televizní, my máme rádi originalitu a luxus. Inspirujte se novinkami, které poznáte podle zelené ikony NEW.

Možnost vyzkoušení na naší prodejně v Lounech

Jelikož jsme si vědomi, že tento druh vybavení do bytu či baráku, si chtějí zákazníci vyzkoušet, nabízíme vám možnost, si vyzkoušet některá polohovací křesla televizní. Která křesla si můžete vyzkoušet, poznáte podle červené ikony VYSTAVENO NA PRODEJNĚ. Na vaši návštěvu se těšíme my a náš proškolený personál, který se vám bude rád věnovat při testování křesla.  

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 41 položek