Polohovací křesla pro seniory

Vytvořili jsme speciální kategorii plnou pohodlí také pro seniory. V té naleznete polohovací křesla pro seniory, která jsou svými funkcemi pro ně jako stvořená. Dopřejí jim nejen skvělý odpočinek, ale navíc jim pomohou z křesla vstát a pro ně už nebude vstávání natolik namáhavé. Tyto křesla mají asistenci vstávání, která pomůže nejen seniorům, ale také lidem s horší pohyblivostí z křesla bez potíží vstát.

Dálkové ovládaní na polohování

S polohováním nemusíte mít starosti. Vše se ovládá pomocí dálkového ovladače, se kterým si nastavíte libovolnou polohu zádové opěrky i opěrky nohou. Polohovací křesla pro seniory mají dva na sobě nezávislé elektromotory, které nastaví polohu za Vás. Vy tak můžete jen v klidu a pohodlí sledovat televizi nebo číst knihy a časopisy.

Křesla šitá na míru

Nevyhovuje Vám rozměr křesla? Nezoufejte u nás si můžete polohovací křesla pro seniory přizpůsobit přesně dle Vaši postavy. Je možnost vybrat si ze tří různých rozměrů výšky i hloubky křesla. Vy tak získáte celkem 9 různých rozměrů křesla a jen si vyberete, které bude skvěle padnout Vaší postavě. Na výběr je také z několika potahů a to jak kožených, tak látkových.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 18 položek