Polohovací křesla kožená

Máte doma koženou sedací soupravu, ale stále si nemůžete dopřát ten správný komfort? Pořiďte si k ní ještě relaxační křeslo, které když jednou vyzkoušíte už nebudete chtít sedět jinde. Vyberte si takovou barvu a design, který se bude k sedací soupravě hodit a užívejte si pohodlí a komfort při sledování televize nebo čtení. Kožená polohovací křesla máme vystavená i na naší prodejně, kde si je můžete prohlédnout a vyzkoušet.

Manuální nebo elektrické polohování?

Věděli jste, že kožená polohovací křesla můžete polohovat manuálně nebo elektricky? Pro stoprocentní komfort určitě zvolte elektricky ovládaná křesla. U takového křesla jen sedíte držíte ovládání a opěrka se sklápí sama. Nastavíte si tak polohu, která je Vám pohodlná a relaxujete. I manuální zpracování má své výhody. Nemusíte se obávat poruchy.

Několik barev na výběr

Kožená polohovací křesla nejsou pouze v barvách, které vidíte v naší nabídce. U každého modelu je ještě několik odstínů, které si můžete zvolit. Sladit je tak můžete s Vaším interiérem doma nebo se sedací soupravou, kterou už doma máte.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 22 položek