Pohovky do pracovny

Pokud Vám to prostor umožňuje je možné si svou pracovnu vybavit také luxusní pohovkou. Místnost pak působí útulnějším a moderním dojmem. My jsme do naší nabídky zařadili pohovky do pracovny, kde se můžete inspirovat. Většina modelů jsou nerozkládací pohovky v koženém provedení. Hodí se spíše do veřejných kanceláří, kde se klienti mohou posadit a cítit se tak pohodlně. Využít je můžete také do zasedacích místností. Pokud je Vaše domácí pracovna dostatečně prostorná i tam bude pohovka do pracovny jistě vypadat skvěle.

Udělejte dobrý dojem

Pohovky do pracovny už na první pohled působí moderně a stylově. Působit tak bude i Vaše kancelář nebo pracovny na kohokoliv kdo do ní vejde. Pro významné firmy je vizitka a dobrý dojem důležitý. Podle by také měla vypadat kancelář nebo pracovna, kde bude probíhat jednání či různé schůzky. Pohovka ani zdaleka nemusí plnit svůj účel na sezení, ale jen jako dobrý dojem. Zaujměte svou kanceláří hned na první pohled.

Pohovky do pracovny v různém provedení

Pokud se jedná o pohovky do pracovny většina modelů jsou dvoumístné moderní sedačky. Nemají rozkládací mechanismus, protože ten je v tomto případě nepotřebný a mají nejrůznější provedení. Některé modely mají vysoká opěradla jiné zase jednoduché hranaté linie. Dle toho jak je Vaše pracovna zařízena je také vhodné volit tu správnou pohovku. Nechybí proto klasické ani moderní modely.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek