Obývací stěny a sestavy

Dospěli jste k závěru, že Váš obývací pokoj potřebuje změnu? U nás máte aktuálně na výběr přes sto různých variant a inspirativních barevných variací. Prohlédněte si moderní obývací stěny a sestavy dle posledních trendů, který je charakteristický svou lehkostí, prostými liniemi a mnohdy doplněn osvětlením.

Široký sortiment za přijatelné ceny!

Obývací stěny a sestavy nabízíme za velice přijatelnou cenu. Pokud chcete stát designéry, můžete si díky bohaté nabídce, kterou představují obývací sestavy navrhnout sestavu nábytku do obývací pokoje dle vlastní představy. Komody k obývacím stěnám doplňují celou nabídku, lze je objednat samostatně nebo v kompletu s Vaší novou obývací stěnou.

 

TIP: Změřte si důkladně prostou pro novou obývací stěnu a rozvrhněte si prostor v místnosti, vybírejte nábytek dle rozměrů. Příliš velká obývací stěna nebo sestava v malé místnosti Vám ubere životní prostor, naopak ve velkém obývacím pokoji bude menší obývací stěna působit nekompletně.

Nechte se inspirovat naší skvělou nabídkou!

Do naší nabídky jsme pro Vás přichystali obývací stěny a sestavy, které vypadají naprosto úchvatně a luxusně, a přesto je můžete mít i Vy doma! Překvapit Vás mohou obývací stěny a sestavy, které jsou osvětlené, takže večer, když zhasnete,vypadají naprosto dokonale a Váš obývací pokoj dostane ihned jiný rozměr!

Zobrazit celý popis »

Rozsah:
-
Zobrazeno 158 položek