Obývací sestavy

Jste kreativní a zařizujete rádi svoje bydlení? Obývací sestavy nábytku poskytují výběr z mnoha samostatně prodejných prvků v moderním i klasickém stylu s neomezeným řešením pro Váš obývací pokoj. Navíc naše obývací sestavy zahrnují prvky nábytku, které umožňují zařídit v jednotném designu obývací pokoj společně s jídelnou. Sestavy nábytku do obývacího pokoje jsou navrženy s ohledem na moderní vybavení. Televizní komody a stolky nabízí dostatek prostoru pro širokoúhlé televize a úložný prostor pro další zařízení. Vitríny jsou vybaveny efektním LED osvětlení vitrín s možností výběru barvy tak, aby ideálně ladila k Vašem interiéru.

Spousta úložného prostoru

Obývací sestavy se skládají z velice praktických skříněk, které Vám vytvoří spousty úložného prostoru pro oblečení, textil, ložní prádlo nebo cokoliv, co chcete uschovat. Některé obývací sestavy mají poličky, kde si můžete vystavit malé drobnosti. Každá sestava má jiné složení, ale pokaždé se jedná o kvalitní a originální zpracování.

Moderní zpracování

Pokud nejste nadšencem klasického dřevěného designu a odstíny dřeva Vám nic neříkají inspirujte se nabídkou moderních obývacích sestav. Moderní obývací sestavy mají lesklé povrchové zpracování, LED podsvícení polic a prostorné televizní stolky pro širokoúhlé televizory.

Zobrazit celý popis »

Rozsah:
-
Zobrazeno 64 položek