Nábytek z borovicového masivu

Představujeme Vám ucelenou nabídku nábytku z borovicového masivu. Jedná se o kompletní kolekci bytového nábytku, díky které máte možnost vybavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, dětský pokoj nebo předsíň a pracovnu. Díky dobrému poměru ceny a kvality (dobrému zpracování a pevnosti) je nábytek z borovicového masivu vhodný do hotelů, ubytoven a pensionů. Pro Váš snadný výběr a přehlednost jsme nábytek rozdělili do jednotlivých kategorií.

Nábytek z borovicového dřeva svým zajímavým designem zaujme oko nejednoho zákazníka. Z jednotlivých komponentů, které najdete v naší nabídce lze vytvořit zajímavé komplety a sladit tak interiér do posledního detailu. Stejně jako smrk patří borovice mezi nejvyhledávanější a nejdostupnější dřevo na trhu. Pokud toužíte po nábytku z masivu je borovice tou nejlepší volbou. Nábytek z borovicového masivu vnese do Vašeho bytu opravdový kus přírody.

Více jak stovka produktů

Nábytek z borovice Vám nabízí širokou nabídku nejrůznějšího nábytku do celého bytu. Borovicové dřevo je světlé a sladit ho tak můžete i tmavšími barvami. Do tmavších místností se nábytek z borovicového masivu skvěle hodí a krásné ho prosvětlí. Z více jak stovky produktů, které v nabídce máme si můžete vytvořit i svou vlastní sestavu, kterou bude každá Vaše návštěva obdivovat. Chcete do borovice sladit ložnici nebo obývací pokoj? Pak to nebude žádný problém.

Kus přírody u Vás doma

U nábytku z borovice je skvěle vidět struktura dřeva a ten nádech přírody, který vnese do Vašeho bydlení to kouzlo. V nabídce naleznete i velice elegantně laděné kousky nábytku, které se svým zpracováním podobají provensálskému stylu. V nabídce jsou také krásné postele se zdobeným čelem, které udělají z Vaší ložnice romantické a útulné místo ke spánku.

Zobrazit celý popis »

Rozsah:
-
Zobrazeno 27 položek