Nábytek pro seniory

Stáří je etapa života, kdy dochází ke změnám na našem těle, a proto je důležité, aby došlo i ke změnám v naší domácnosti. Někteří senioři tráví mnoho času v posteli a ulehání a zvedání z ní může být velký problém. Do naší nabídky nábytku pro seniory jsme zařadili několik modelů postelí, které mají zvýšený sed pro snadnější vstávání. Jedná se o modely, které jsou vhodné však i do moderního bytu pro dospělé, kteří mají problémy se vstáváním z nízké postele. Nábytek pro seniory může být i skvostem moderně a hezky vybavené ložnice. Není tedy pravidlem, že nábytek pro starší osoby nemůže vypadat dobře.

Výběr typů základny postele pro seniory

Při výběru vhodné postele je také velmi důležité, abyste vybrali i správnou základnu. U nás můžete vybírat ze tří typů, a to ze STANDART, CLASSIC nebo PREMIUM. U každého výrobku naleznete potřebné informace, které jsou při výběru důležité. Vybírat můžete z čalouněných nebo dřevěných typů. Nábytek pro seniory u nás pořídíte se slevou až 23%. Jelikož každý zákazník má jiné požadavky na velikost postele, nabízíme Vám některé modely v různých rozměrech. Je jen na Vás, pro jaký se rozhodnete.

Praktické postele pro seniory s úložným prostorem

Nevíte kam s věcmi, které nevyužíváte moc často? I praktický nábytek pro seniory může být tím pravým místem, kam tyto věci uschovat. Pokud rádi zastýláte peřiny, určitě oceníte šuplíky, do kterých uschováte peřiny a budete mít ložnici stále dokonale uklizenou. Jedná se o kvalitní zpracování, tudíž můžete počítat s dlouhou životností. 

Zobrazit celý popis »

Rozsah:
-
Zobrazeno 36 položek

Ložnice pro seniory INSBRUCK olše

61 170 Kč
44 654 Kč
-27%
5-6 týdnů
made in germany

Ložnice pro jednoho LUXOR jasan

40 330 Kč
26 618 Kč
-34%
5-6 týdnů
made in germany