Naše cena:
27 690
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů

Obývací sestava TOGO WM venge lamino/černé sklo 22XTRT

TOGO WM je zajímavá kolekce nábytku do obývacího pokoje. Jednoduchý a nadčasový design, elegantní černý vysoký lesk a prvky se spoustou úložného prostoru, dokonale uspokojí potřeby každého zákazníka. TOGO WM je výsledkem hledání harmonie mezi současným designem, funkčností a cenovou dostupností nábytku. Nábytek je propracovný do nejmenších detailů, s ohledem na kvalitu a životnost použitých materiálů. Korpusy jsou vyrobeny z desek potažených laminem v barvě wenge odolným proti slunečnímu záření a poškrábání. Přední a horní desky jsou pokryty černým tvrzeným sklem. Zásuvky a dvířka mají úchytky v barvě matné černé a jejich tvar perfektně doplňuje celkový vzhled nábytku. Sestava TOGO WM je opatřena moderním kování se systémem "tiché domyku". Program nabízí: elegantní vitríny, komody, TV skříňky, police a konferenční stolek. Kromě toho si můžete zakoupit skládací jídelní stoly ve dvou velikostech. Jednotlivé prvky lze sestavit podle potřeb a vytvořit unikátní sestavu nábytku. Modré LED osvětlení je zahrnuto v ceně nábytku. Tento výrobek byl oceněn v soutěži Nábytek Plus 2012.

Cenu představuje sestava

  • 1ks komoda se čtyřmi zásuvkami (typ 27) šířka 89 cm, výška 87 cm, hloubka 44 cm
  • 1ks dvoudveřová komoda se dvěmi zásuvkami (typ 44) šířka 101 cm, výška 134 cm, hloubka 44 cm
  • 1ks TV komoda malá (typ 41) šířka 120 cm, výška 48 cm, hloubka 52 cm
  • 1ks závěsná police krátká (typ 01), šířka 120 cm, výška 20 cm, hloubka 21 cm
  • 1ks konferenční stůl (typ 99) délka 140 cm, výška 78 cm, hloubka 80 cm

Můžete si objednat tuto sestavu nebo si zakoupit jednotlivé prvky sestavy dle níže zobrazené nabídky.

Rozměr jednotlivých prvků

Charakteristika nábytku

Nábytek je navržen designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern. Při výrobě je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku a splňuje všechny normy EU.

Balení a montáž nábytku

Nábytek je dodáván v plochém rozloženém stavu. Součástí je podrobný a jednoduchý návod k montáži, kterou hravě zvládnou dvě osoby.

Barevné provedení Wenge lamino/ černé sklo
Materiál Dřevotříska

Načítání obsahu...
Dubový nábytek z masivu do obývacího pokoje ATLANTA
Kosik