Měření Ergo Check

Přijďte si k nám vyzkoušet unikátní přístroj Ergo Check, který Vám na základě tělesných parametrů usnadní výběr nové matrace.

Měření probíhá od 6. 9. do 30. 9. v prodejně nábytku v Lounech.

Vyberte si správně - ERGOCHECK Vám ukáže, která matrace je pro Vás nejvhodnější.

Ergo Check je speciální podložka se stovkami individuálních senzorů (optických vláken), které měří tlak na matraci vzniklý v poloze na zádech i na boku. Lékařské studie prokázaly, že v oblastech, kde protitlak matrace překračuje tlak krve v kapilárách, je způsobena bolest ve svalech a brnění v končetinách. To se projevuje ranní ztuhlostí svalů podél páteře, bolestmi hlavy, ramen, bederní a křížové páteře a samozřejmě pocitem ranní únavy a nedokonalého odpočinku.

Největší tlak na matraci a zpětně i tlak na tělo je v oblasti hýždí, bederní a křížové páteře a v oblasti lopatek. V poloze na boku je to především oblast hýždí a ramenního kloubu, zatížená plocha je menší a proto vzniká větší tlak.

Pomocí přenosu do počítače je Ergo Check schopen zhodnotit vhodnější, či méně vhodný typ matrace v závislosti na tom, zda uživatel tráví delší čas v poloze na zádech či na boku. Ani v nejzatíženějších oblastech by však tlak neměl přesáhnout povolenou hranici (matrace nesmí být příliš tuhá v závislosti na hmotnosti uživatele, aby docházelo k řádnému prokrvování těla).

Ergo Check přenáší vzniklý tlak na matraci pomocí barevného diagramu. Světlé barvy (žlutá, zelená a růžová znázorňují mírný tlak a větší vhodnost pro daného uživatele, tmavší barvy (červená a modrá) znázorňují vyšší tlak. Pokud diagram obsahuje modrou barvu, není tato matrace pro daného uživatele již vhodná.

Pokud vybíráte nové matrace do Vaší postele, přijďte si k nám vyzkoušet přístroj Ergocheck, který Vám výběr usnadní. Měření je bezplatné.
V našem showroomu v Lounech si můžete jednotlivé matrace vyzkoušet a výběr konzultovat s proškolenými prodavači.

Těšíme se na Vás!

   

Aktuální nabídka matrací: MATRACE DO POSTELE.