Matrace Magniflex Toscana

Kolekce Toscana je ideálním řešením pro ty, kteří hledají souznění s přírodou a mají rádi bio (BIO) trend, aniž by se připravili o cokoli z hlediska komfortu. Tato kolekce kombinuje podporu paměťové pěny Memoform s esenciálními oleji Aloe Vera a bio potahovými látkami s nejvyšším souladem s Toskánskou přírodou. Vynikající výrobky této řady mohou chránit životní prostředí a zároveň zajistit správnou podporu páteře.

Certifikace GOTS, vydaná Institutem pro ochranu životního prostředí potvrzuje, že všechny látky používané v této kolekci jsou 100% organické s ohledem na člověka a životní prostředí.

Použití přírodních materiálů dodává matracím i polštářům neuvěřitelné relaxační vlastnosti. Esenciální oleje uvnitř těchto výrobků přispívají k relaxaci, zatímco extrakt z aloe vera podporuje regeneraci těla během spánku. V kolekci Toscana byly použity dva exkluzivní materiály – studená pěna Ecogreen a paměťová pěna Geomemory. První z nich je flexibilní, a přesto pevná, ideální pro zajištění dokonalého vyrovnání ramen, zad a končetin. Paměťová pěna Geomemory poskytuje podporu veškerým částem těla a nezávisle se přizpůsobuje jejich přirozenému tvaru a poskytuje uvolnění svalům a kloubům. Všechny modely z řady Toscana jsou dodávány s potahy ze 100% bio bavlny, která je svěží a příjemná na dotek. V kombinaci s 3D větracím lemem pro zajištění maximální prodyšnosti Vám zajistí luxusní spánkovou regeneraci v souladu s přírodou.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 3 položek