Manželské postele z masivu

Masivní nábytek je u zákazníků stále více oblíbeným. Je vyroben z kvalitního dřeva, které krásně doladí atmosféru Vašeho bydlení a vnese do něj nádech přírody a dřeva. Vytvořili jsme proto pro Vás kategorii manželské postele z masivu, abyste mohli takové atmosféry dosáhnout také ve Vaší ložnici. Hodí se pro všechny milovníky přírodních materiálů a kvalitního masivního zpracování. Manželské postele z masivu si můžete vybrat hned z několika různých druhů dřeva. Každé má jiný odstín a je důležité ho vždycky dobře sladit.

Manželské postele z dubového dřeva

Velice oblíbenou variantou jsou manželské postele z masivu z dubového dřeva. Tyto postele mají krásný strukturovaný povrch a působí velice nadčasově. Masivní dubové dřevo v kombinaci s přírodní dýhou si okamžitě zamilujete. Představuje tradiční výrobu nábytku, ale v moderním pojetí. Přírodní provedení s krásnou kresbou jsou ošetřena olejem a voskem.

Manželské postele z masivu v různých velikostech

V naší nabídce si můžete manželské postele z masivu vybrat hned z několika velikostí. Každý má k dispozici jinak velký prostor ve své ložnici a musí tomu přizpůsobit i svou postel. Vybírat můžete z rozměrů 140x200, 160x200 nebo 180x200. Náš sortiment je natolik bohatý, že si vždy vybere každý.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 47 položek