Manželské postele s úložným prostorem

Zařizujete si svou vysněnou ložnici a chcete mít vyladěné vše do posledního detailu? Hledáte tu pravou manželskou postel, která bude nejen pohodlná, ale také praktická? Pak jsou nejlepším řešením manželské postele s úložným prostorem. Ty se hodí hlavně v případě, že máte menší ložnici, ve které už není prostor pro umístění skříně. V úložném prostoru můžete mít spousty sezónního oblečení, ložního prádla či jiného textilu a věcí. Manželské postele s úložným prostorem můžete vybírat z čalouněných i dřevěných modelů. Schovejte vše co není aktuálně potřebné a těšte se z krásně uklizeného prostředí.

Úložného prostoru není nikdy dost

I když už je všechno schované a na svém místě, úložného prostoru nikdy není dostatek a vždy se najde ještě něco dalšího k čemu ho využít. Spousta lidí si potrpí na ustlanou postel jen s přehozem a peřiny s polštářem tedy uschovává v úložném prostoru. Manželské postele s úložným prostorem si můžete vybrat i z několika rozměrů. Vstup do úložného prostoru je velice jednoduchý. Pomocí očka připevněného u roštu zvednete plochu pro spaní a můžete začít ukládat. Polohovací rošty jsou vybaveny zvedacím mechanismem, díky kterému se do prostoru dostanete velice snadno.

Manželské postele s úložným prostorem a dopravou zdarma

Vybrali jste si postel z kategorie manželské postele s úložným prostorem? Pak neváhejte využít dopravy zdarma, která u většiny modelů postelí platí. Ulehněte se svou polovičkou k příjemnému spánku s novou nejen moderní, ale také velice praktickou manželskou postelí.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 46 položek