Manželské čalouněné postele

Rozhodli jste se, že dřevěná postel pro Vás není tou správnou volbou a hledáte něco jiného? Manželské čalouněné postele se můžou stát Vaší inspirací. Čalounění je v dnešní době stejně moderní jako dřevo, navíc ho můžete skvěle sladit s okolním interiérem ložnice. U každého modelu manželské čalouněné postele si můžete vybrat hned z několika potahů a barev čalounění dle Vašeho vkusu a také dle toho do jaké barvy své bydlení ladíte.

Manželské čalouněné postele s úložným prostorem

V našem sortimentu naleznete nejen celou řadu postelí s krásným a stylovým čalouněním, ale také praktickým úložným prostorem. Úložný prostor můžete využít k uschování veškerého textilu, peřin nebo oblečení. Určitě ho využije každý, kdo nemá dostatek úložného prostoru v podobně šatních skříní nebo komod.

Postele s koženým čalouněním

Potrpíte si na luxusní provedení? Spojení kvalitní postele a moderního koženého čalounění vykouzlí z Vaší ložnice neobyčejné místo, kde budete trávit čas. Manželské čalouněné postele v kůži máme v nabídce s dopravou zdarma. Vybrat si můžete z několika barev potahu a sladit vše do posledního detailu.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 47 položek