Malé rohové sedací soupravy

Máte málo prostoru? Nechcete, aby Vám Vaše sedací souprava zabrala půlku obývacího pokoje? Skvělou volbou jak to vyřešit, je vybrat malou rohovou sedací soupravu. Připravili jsme pro Vás i tuto kategorii, protože mnoho z nás žije v takových panelových domech, ve kterých se řeší každý centimetr prostoru.

Skvělá volba do paneláku

Tyto malé rohové sedací soupravy si pořizují hlavně lidé, kteří žijí v paneláku, mají málo prostoru, ale chtějí mít zároveň dostatečnou sedací plochu. Kratší část sedací soupravy nám vlastně nahrazuje křeslo, které by se nám už do obývacího pokoje nemuselo vejít.

Malé, ale rozkládací

I tyto malé rohové sedací soupravy jsou ve variantách rozkládacích sedacích souprav nebo nerozkládacích sedacích souprav. Samozřejmě záleží na každém z nás jako variantu zvolíme. Většinou se u těchto malých rohových sedacích souprav rozhodneme pro rozkládací variantu, která Vám vyřeší lůžko pro návštěvu. Víme, jak je důležitý každý centimetr, proto jsou u každé soupravy uvedené přesné rozměry, abyste při zařizování Vašeho malého interiéru nesáhli vedle.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 12 položek