Luxusní postele

Postele v luxusním provedení pro náročného zákazníka nabízíme v koženém nebo látkovém potahu. V naší nabídce naleznete moderní luxusní postele v koženém provedení Scarlet, Trevi a Solaris nebo luxusní americké postele s velkým čelem a vyjímečně vysokou výškou spaní. U každého modelu si můžete zvolit rozměr plochy spaní a vybrat požadované barevné provedení nebo doobjednat noční stolky a taburetky. Elegantní a dynamické tvary luxusních postelí vynikají v každé prostorné ložnici. Celočalouněné luxusní postele jsou zárukou naprostého luxusu při relaxaci. Jakou potahovou látku postele si zvolíte je na vás.

Celočalouněné luxusní postele

Líbila by se Vám postel celá potažená kůží nebo látkou, která se líbí právě Vám? V sekci luxusní postele naleznete hned několik modelů, které jsou celočalouněné a působí velice luxusním a hlavně moderním dojmem. Jednoduchá je i jejich údržba. Jejich dynamický tvar vynikne v každé ložnici, kde je velký prostor. K postelím je možné doobjednat i kožené noční stolky ve stejné barvě s horní odkládací deskou ze skla.

Dřevěné luxusní postele

Nechybí ani klasika v podobě dřevěných luxusních postelí. Ty Vám nabízíme v několika rozměrech a odstínech dřeva. Jejich cena nezahrnuje cenu roštu a matrací. Kdo si potrpí na klasický dřevěný nábytek, který nikdy nevyjde z módy jistě si zamiluje i luxusní postele ze dřeva.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 57 položek