Luxusní matrace

Pokud si chcete dopřát opravdu kvalitní spánek, záleží hlavně na tom jakou máte matraci. Se špatnou matrací může člověk spát celou noc, ale po probuzení se bude stále cítit unaveně, nevyspale a navíc si může stěžovat na bolesti zad apod. Základem kvalitního spánku je kvalitní matrace. Takové jsou i luxusní matrace z naší nabídky. Matrace u nás naleznete prioritně od značky Magniflex. Výběr té správné matrace není vůbec jednoduchý. Někdo má raději měkčí, někdo naopak tvrdší. Záleží na spoustě faktorů, jak správnou matraci vůbec vybrat. Důležité je dívat se na materiál, rozměr, nosnost a tvrdost. Existuje celá řada materiálů a různých pěn, ze kterých lze matrace vyrobit. Na tom bude záležet i při výběru luxusní matrace pro Vás.

Luxusní matrace pro více než dobrý spánek

Matrace Magniflex Vás zaujmou svým luxusním zpracováním tak, že si na ně budete chtít okamžitě lehnout. Mají prošívané kraje a precizně schovaný zip potahu. Jádra matrace jsou kombinací několika vrstev pěny. Vybírat můžete hned z několika druhů. Pro nejnáročnější jsme mezi luxusní matrace zařadili matrace v duálním komfortu, kdy si můžete nastavit odlišnou tuhost matrace. Využívejte zároveň přednosti společné matrace a užijte si dokonalý spánek s Vaším partnerem. Vybírat můžete z klasických rozměrů na jednolůžko či společné matrace pro velkou manželskou postel.

Dárky zdarma - to je opravdový luxus

Nejen že si u nás pořídíte luxusní matrace, ale zdarma k nim budete mít i lamelový rošt. To Vám přináší o starost méně se sháněním kvalitního roštu k matraci a k dokončení skvělého místa pro spánek. Rošt má 28 pružných lamel, středový popruh a hned několik možností nastavení tuhosti. S kvalitní matrací bude i obyčejná postel božským místem, které už nebudete chtít opustit. Většina postelí se prodává právě bez matrace. Luxusní matrace tak pro Vás bude prioritní kategorií.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 9 položek