Křesla s manuálním polohováním

Trpíte bolestí zad a nebo si chcete dopřát pohodlný odpočinek u televize nebo při četbě knížky? Připravili jsme pro Vás kategorii křesla s manuálním polohováním, kde naleznete několik zajímavých kousků. Křesla s manuálním polohováním už nejsou určené pouze pro movité uživatele. Díky svému hezkému designu se hodí do každého interiéru, ať už se starším nebo moderním vybavením. Pokud si nejste jisti, který materiál si vybrat, u některých produktů vám nabízíme možnost zaslání vzorku vámi vybraného materiálu. Křesla nabízíme s čalouněním v látce či v kožené variantě. U každého produktu naleznete ceník, kde zjistíte přesnou cenu.

Určitě oceníte doplňkové prvky a funkce křesel

Křesla s manuálním polohováním mají užitečné funkce, které si zamilujete. Vyberte si model podle svých představ. U vybraných typů si můžete vybrat například i nožičky, zda budete preferovat plastové kluzáky nebo zda si dopřejete více praktickou verzi s otočnými kolečky. Křeslo s manuálním polohováním si můžete objednat s dřevěnými područkami v několika barevných dekorech. Díky opěrkám, které jsou vyrobené z kvalitní vysokoelastické pěny, si užijete pohodlný odpočinek přímo ve vašem obývacím pokoji.

Křesla po náročné zákazníky

V naší nabídce naleznete křesla s manuálním polohováním, která jsou určená i pro opravdu náročné zákazníky. Vynikají hlavně se precizním zpracováním a kvalitou použitých materiálů. Polohováním si můžete nastavit jak opěrku zad, ale i podnožku, kterou si nastavíte do ideální polohy, která je pro vaše tělo příjemná. Další výhodou je, že si můžete vybraný model přizpůsobit přímo na vaši postavu. Vybírat můžete ze tří výšek sezení a hloubek sedáku. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 22 položek