Křesla polohovací

Polohovací křesla si zamilujete ihned jak se do nich usadíte. Kdo by nechtěl sledovat svůj oblíbený pořad, číst si knihu nebo relaxovat s nohami ve vzduchu a opřenými zády. Některé modely jsou součástí sedacích souprav a Vy si ho k ní bez obav můžete dokoupit. Pokud už máte sedací soupravy a chtěli byste k ní ještě polohovací křeslo navštivte náš sortiment a najděte takový model, který odpovídá Vaší sedací soupravě. Všechna polohovací křesla mají stabilní mechanismus polohování a proto by se neměla rychle opotřebit. Navíc vynikají svou měkkostí a luxusním dojmem. Vybírat můžete z křesel kožených i látkových.

Dokonalé pohodlí pro Vaše nohy

Všechna polohovací křesla mají vyklápěcí či vysouvací mechanismus pro Vaše nohy. Opěrka je velice pevná a udrží nohy a velkého muže. Vychutnejte si chvilky relaxace v pohodlném polohovacím křesle v nejrůznějších barvách. U křesel je zaručena snadná manipulace a hlavně spolehlivá funkčnost, díky použitým materiálům.

Polohovací křesla s funkcí relax

S funkcí relax si užijete pohodlí jako nikdy předtím. U takových křesel lze nastavit opěrku nohou a zádovou opěrku zároveň. Polohu si můžete nastavit dle Vašich potřeb tak, aby pro Vás byla co nejpohodlnější.

Zobrazit celý popis »

Rozsah:
-
Zobrazeno 48 položek