-10%
Běžná cena:
29 700 Kč
Ušetříte:
2 970 Kč
Naše cena:
26 730
Sleva: 
-10%
Termín dodání: 6-8 týdnů
Zobrazit kompletní ceník

Kožené křeslo GRAND VARIO 1

Kožené křeslo GRAND VARIO v moderním stylu. Opěrák lze mírně sklopit do relaxační polohy. Pod sedákem je zásuvka - úložný prostor. Křeslo má příjemně široké područky a vysokou opěrovou část - tím je zajištěn dokonalý komfort pro celé Vaše tělo. Barvu kůže si můžete vybrat z našeho vzorníku.

Křeslo je součástí kolekce ucelené kolekce, která nabíbízí pohovky nebo rohové sestavy vice: Sedací souprava GRAND VARIO

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Šířka 103
Výška 92
Hloubka 100
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Název Velikost
Ceník a typový plán GRAND VARIO 2017 147431 kb (pdf)
Kožené polohovací otočné křeslo COMFORT LUX
Kosik