Křesla do pracovny

Když se řeknou křesla do pracovny každý z nás si pod tímto pojmem může představit něco jiného. Někdo si představí pohodlné křesílko u konferenčního stolku, kde může probíhat jednání, jiný zase pohodlné křeslo k psacímu stolu, které je jako kancelářská židle. V naší nabídce naleznete obojí a možná mnohem víc. Mezi křesla do pracovny jsme zahrnuli také pohodlná polohovací křesla pro chvilku odpočinku mezi pracovním jednáním. Takové křeslo působí stejně moderním dojmem jako pohovka.

Pohodlné sezení i po několika hodinách

Chcete i po několika hodinách sezení v kanceláři vstát a necítit žádné bolesti? K tomu je potřeba mít kvalitní křeslo do pracovny. Taková naleznete v naší nabídce. Křesla mají vysoké opěráky, které můžete libovolně polohovat. Můžete si dle Vaší potřeby nastavit výšku křesla a opřít se o pohodlné opěrky. Komfort Vám dopřeje sportovní tvarování sedáku i opěradla. Ten kdo v kanceláři nebo pracovně tráví i několik hodin denně by jistě neměl s výběrem té správné židle dělat kompromisy.

Relaxační křesla do pracovny v luxusním zpracování

Stejně jako můžete mít ve své pracovně nebo kanceláři pohovku, tak v ní můžete mít i relaxační křeslo. Hodí se do domácí pracovny, kde si budete chtít dopřát chvilku o samotě a v pohodlí. Křesla do pracovny se dají využít i v kanceláři terapeuta, kde si bude moci klient dopřát pohodlí v relaxačním křesle.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 17 položek