Kredence

Kredence si můžeme pamatovat ještě z dob našich babiček. Nyní se opět vrací do našich domácností v modernějším provedení. Kredenc slouží jako komoda k uchování nejrůznějších věcí v kuchyni nebo jídelně. Má prosklené vitríny a nejčastěji se do nich vystavuje nádobí. V nabídce máme vysoké i nízké kredence, které dokonale zaplní prostor Vašeho domova. Na výběr je i z několika provedení, kdy nejvíce vede provensálský styl. Kredenc se svým vzhledem hodí i do obývacího pokoje.

Nabídka kredencí v provensálském stylu

Styl provance je mezi zákazníky stále oblíbenějším. Uchvátí Vás i kredence v tomto provedení, které Vám navodí atmosféru opravdového venkova a dob našich babiček, kdy kredenc byl samozřejmou součástí kuchyně. Kredence mají jemně broušený povrch a právě praskliny, trhliny a nedokonalosti dřeva jsou záměrně zanechány, aby bylo docíleno starobylého vzhledu.

Jakou kredenc vybrat?

Rozhodli jste se pořídit si kredenc a nevíte, která varianta Vám bude nejvíce vyhovovat? Inspirujte se naší nabídkou. Kredence si můžete pořídit buď dvoudílné nebo se skleněnými vitrínami. Některé modely mají dvířka a šuplíky do kterých můžete uschovat různé drobnosti nebo třeba příbory. Do vitrín si můžete vystavit ozdobné nádobí nebo kousky, které chcete vystavit na obdiv.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 1 položek