Jídelní židle kovové

Že už dřevěným židlím odzvonilo? V některých domácnostech ano. Hledáte způsob jak vylepšit Vaše bydlení a sháníte kvalitní nábytek do jídelny? Pak to mohou být třeba jídelní židle kovové. Ty v nabídce najdete většinou v kombinaci s kvalitní ekokůží. Jedná se o precizní imitaci kůže. Kov působí masivním dojmem, jsou moderní a jejich zpracování Vás okouzlí na první pohled. Pokud máte rádi barvičky, pak jsou pro Vás jídelní židle kovové to pravé. Nově jsou v nabídce modely, které jsou dodávány hned v několika barvách a Vy tak můžete sladit interiér do posledního detailu.

Židle nejen k jídelnímu stolu

Jídelní židle kovové jsou natolik moderní, že je nemusíme použít pouze k jídelnímu stolu, ale také do zasedací místnosti ke stolu konferenčnímu. Jejich neobyčejný design bude obdivovat každá návštěva. U některých modelů jídelních židlí lze kovové nohy měnit. Můžete tak mít židle na čtyřech nohách nebo na jedné pohupovací. Různé možnosti kombinací naleznete na ilustračních fotografiích u produktů. Jídelní židle mají příjemně tvarované polstrování a zaručí Vám tak příjemné posezení.

S područkami nebo bez?

Většina nových moderních jídelních židlí už područky nemá. To platí i u kategorie jídelní židle kovové. Ovšem najde se pár výjimek, kdy ještě jsou modely s područkami v případě kovových židlí. Takové jsou i v naší nabídce. Jídelní židle se mohou kombinovat s kulatým i hranatým stolem a výsledek vždy vypadá dobře. Jde jen o to jak vše zkombinujete a jak zapojíte svou fantazii v interiéru.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 38 položek