Jídelní židle ekokůže

Jídelní židle ekokůže jsou stále více oblíbenou variantou židlí do jídelny. Jsou moderní, praktické a také pohodlné. V naší nabídce je hned několik modelů, které Vám padnou do oka, pokud se právě chystáte pro vylepšení Vaší jídelny. Nabídky je přizpůsobena i pro náročnější zákazníky, kteří si potrpí na nevšední design a kvalitní zpracování. Oblíbené a zároveň výstřední je pořídit si barevné jídelní židle ekokůže každou v jiné barvě či sladit třeba dva odstíny k sobě. My Vám tuto volbu umožníme díky několika nabízeným barvám, které jídelní židle mají.

Moderní tvarování do každého bydlení

Jídelní židle ekokůže, které jsme do naší nabídky zařadili nově se pyšní moderním tvarováním, které na první pohled zaujme. Některé modely mají praktický úchyt na opěradle, který je praktický při přenášení, stěhování nebo odsouvání židle od stolu. Téměř všechny mají kovové nohy. Moderně tvarované židle můžete kombinovat s kulatým i hranatým stolem a stále budou vypadat skvěle. Jídelní židle ekokůže mají nosnost až 120 kg.

Kvalitní zpracování prioritou

Potrpíme si na to, abychom Vám nabízeli kvalitně zpracované kousky nábytku, které něco vydrží. Některé modely Vám díky jejich konstrukci dodáváme rozložené, jiné naopak vcelku. Hlavní pro nás je Vaše pohodlí. Pokud máte moderněji řešenou kuchyň, či máte jídelnu spojenou s obývacím pokojem, pak jsou jídelní židle ekokůže skvělou volbou. Jejich obrovskou výhodou je snadná údržba, ke které stačí pouze voda. Zamilujete si je!

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 40 položek