Jídelní stoly skleněné

Jídelní stoly skleněné působí velice elegantním, moderním a také luxusním dojmem. Pokud chcete mít i ve svém bydlení kousek luxusu, pak je tato volba pro Vás jako stvořená. Jídelní stoly skleněné lze kombinovat i s klasickým interiérem. Stanou se dominantou obývacího pokoje i každé jídelny. V nabídce jsou v rozkládací i nerozkládací variantě. Výběr kombinace barev je pak pouze na Vás.

Kombinace skla a dřeva

Jídelní stoly skleněné představují kombinaci dřeva a skla. Ze dřeva jsou vyrobeny nohy a horní deska je u většiny modelů z tvrzeného skla. Vybrat si můžete zda preferujete bílé nebo černé. Skleněné stoly jsou sice náročnější na údržbu, ale každému bydlení dodají šmrnc a nádech elegance. Je však důležité je také zkombinovat s těmi správnými židlemi. Kombinovat je můžete s moderní i klasickou variantou nebo se inspirovat v naší nabídce.

Jídelní stoly skleněné s rozkládáním i bez

Jak už bylo řečeno, v nabídce naleznete jak stoly rozkládací, tak nerozkládací. V poslední době jsou stoly v kombinaci se sklem velice oblíbené a to také proto, že jsou v obou těchto variantách. S rozkládacím stolem Vás nepřekvapí větší množství hostů. Užívat si pak můžete společné sezení u skvělého jídla nebo pití. Pokud Vám prostor neumožňuje si rozkládací stůl pořídit, pak jsou v sortimentu stoly bez rozkládaní.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 0 položek